SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Başkan Erdoğan: 2021 Projelerin Yılı Olacak

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, yeni yıl mesajında ilçedeki yatırımların hız kesmeden devam edeceğini ve 2021’in proje yılı olacağını söyledi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan, yeni yıl kutlama mesajında “Öncelikle zorlu bir yıl olarak hatırlayacağımız 2020 yılını geride bırakırken 2021 yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum” diyerek yeni yılın sağlık içinde geçmesini temenni etti.

Biga’daki proje ve çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ve 2021’in projelerin yılı olacağını belirten Başkan Erdoğan, “Biga’mız ve sizler için gece gündüz aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Bereketli toprakları, kadim tarihi, doğası, havası ve tüm güzellikleriyle üzerinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz şehrimizin geleceğini inşa ederken, Gönüllerin Şehri Biga’mıza her yönden hizmet etmenin bahtiyarlığını yaşıyoruz. Biz bir Belediyeden öte Biga aşığıyız, Biga sevdalısıyız ve gönlünü Biga’ya ve Bigalıların hizmetine adamış kardeşleriniziz. Siz değerli hemşehrilerimizin ilgi ve destekleriyle Biga’mıza hizmet ve yatırımlarımızı son hızıyla sürdürüyoruz. İlçemizde 5 ayrı noktada 6 büyük projemiz eş zamanlı olarak hızla yükseliyor. 2021 yılı projelerin yılı olacak ve inşallah Nisan ayı içerisinde projelerimizi hep birlikte açacağız. Sağlıklı günleri ve güzellikleri hep birlikte kucaklayacağız. Bu duygularla yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl diler, saygı ve sevgilerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top