reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Elmas; ‘’ Hedefimiz; bilinçli, aktif ve nitelikli siyasetçiler yetiştirmek. ‘’ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 29 Nisan 2022 - 13:45:36
Başkan Elmas; ‘’ Hedefimiz; bilinçli, aktif ve nitelikli siyasetçiler yetiştirmek. ‘’

reklam

reklam
Başkan Elmas; ‘’ Hedefimiz; bilinçli, aktif ve nitelikli siyasetçiler yetiştirmek. ‘’

CHP Biga İlçe Başkanlığı, Kadın Kolu Başkanı Özge Elmas ve Gençlik Kolu Başkanı Biröz Tazıcı organizasyonunda, Ramazan Bayramı dolayısıyla parti büyüklerini ziyaret edip, çikolata ikram etti.

CHP Biga, pandemi sürecinin başından bu yana zor şartlara ve kısıtlı olanaklara rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tüm yönetim grupları ile siyasette aktif rol oynayan CHP Biga ailesi, bu kez ilçe merkezinde bulunan parti büyüklerine gerçekleştirdikleri ziyaretler ile hem partililerin hem de esnafın nabzını ölçmeye devam ediyor.
Ziyaretler ile ilgili konuşan CHP Biga İlçe Kadın Kolu Başkanı Özge Elmas şunları dile getirdi;

‘’ Görev süremizin ikinci yılını doldurduğumuz bu aylarda özelikle dikkat ettiğimiz bir konu var ki; parti büyüklerimizin bizlere aktardıkları siyasi bilgilerin ışığında yeni nesilleri aydınlatmak ve onları daha bilinçli, daha aktif ve nitelikli siyasetçiler haline getirmek. Bu minnet duygusunun kazanımlarını böyle günlerde gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile taçlandırarak hem verecekleri tavsiyeleri dinliyoruz hem de planladığımız etkinlikler hakkında bilgi alış-verişinde bulunuyoruz.

Dini bayramlarımızda bu ziyaretleri gerçekleştirmemiz için bizlere bir nevi kapı aralıyor. Bu vesile ile hem Bigalı hemşehrilerimizin hem de tüm İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik eder, artık çok özlediğimiz huzur dolu, güvenli ve rahat bir yaşam sürdüğümüz nice bayramlar dilerim. ‘’

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz