reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Durak: “Terleri kurumadan paraları ödendi” |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 3 Haziran 2018 - 15:04:35
Başkan Durak: “Terleri kurumadan paraları ödendi”

reklam

reklam
Başkan Durak: “Terleri kurumadan paraları ödendi”

Biga TV’de Ayhan Akkaya’nın ve Hasan Murat Böçek’in konuğu Bigaspor Kulübü Başkanı Mustafa Durak oldu. Başkan Durak kongreye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

“ADAY OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”
Ayhan Akkaya’nın programın başlangıcındaki ilk “aday olacak mısınız” sorusuna Başkan Durak “8 Haziran’da aday olmadığı düşünmüyorum, o güne kadar aday çıkmazsa bir liste ile devam edeceğiz, Bigaspor’u başkansız bırakacak değiliz ama neden aday çıkmıyor bunu anlamış değilim” dedi.

“BÖLGESEL LİGE 3. YILIMIZDA TUTUNDUK”
Geçen seneyi özetlemek gerekirse Bigaspor baktığımızda 2 defa bölgesel lige çıkmış ve geri düşmüştü. Biz sezona başlarken hedefimizi Çanspor’un üzerinde ligi tamamlamayı istedik. Malzemecisinden futbolcumuza kadar emek verdik, inandık. Hedefimiz ilk 5’te yer almaktı, ligi 6. sırada tamamladık. Üçüncü yılımızda bölgesel amatöre tutunduk.

“YORULDUM”
Bigaspor ilçemizin ismini taşıyan en önemli isim. 600’e yakın üyemiz var, fahri üyelerimizle 40-50bin kişiyiz. Keşke bizden daha iyi adaylar çıksa biz yine maddi-manevi desteğimiz sürecektir.

“TRANSFELERE KARIŞMADIK”
İbrahim Hocamızın verdiği isimlere kesinlikle müdahale etmedik, teknik olaylara karışmadık, hocamızın bize verdiği listede hangi mevkide yazılan isimler varsa birinci ya da ikinci sıradaki isimleri transfer ettik.

“AFACANLARI TEBRİK EDİYORUM”
Afacanlar bu yıl çok güzel işlere imza attılar. Bize de maddi anlamda hiç yük olmadılar. Kendilerini takdir ve tebrik ederek izliyorum.

“HOCAMIZI YEDİRMEDİM, DEVAM EDERSEM DE HOCAMIZLA DEVAM EDERİM”
İbrahim Hocamız bu işin piri, ben olduğum sürece takımın başında kalacak, Karabigaspor’u kısıtlı bütçesiyle ligde tuttu, İbrahim Hocayı tanısalar seveceklerine inanıyorum.

“TERLERİ KURUMADAN PARALARINI ÖDEDİM”
Rahmetli babamın bana bir öğüdü vardı, eğer bir emek varsa alın teri kurumadan verilecek derdi. Bu çocuklara verilen sözleri yerine getirmemek çok büyük ayıp olur. Ailesinden, evinden ayrılıp gelen çocuklara bunu yapmamak gerek.

“DESTEĞİ BOŞVERİN, KÖSTEK OLMASINLAR YETER”
İsmini vermek istemediğim kişiler maça gelmeden Bigaspor’u eleştiriyor. Geçen sezon bir tane deplasman kaçırmadım. Futbolu bilmek için alim olmaya gerek yok, iyi bir futbol izleyicisiyim ama gelip izlersem yorum yapabilirim. İzlemeden yorum yapmaları çok ilginç.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz