reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Bülent Erdoğan’dan 10 Kasım Mesajı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 8 Kasım 2019 - 15:09:25
Başkan Bülent Erdoğan’dan 10 Kasım Mesajı

reklam

reklam
Başkan Bülent Erdoğan’dan 10 Kasım Mesajı

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

“Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

Aziz milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 1919’da başlayıp 1923’te Cumhuriyeti kurarak taçlandırdığı büyük mücadelede, bizleri vatansız bırakmak isteyenleri kanıyla, canıyla, yüreğiyle durdurmuştur. Atatürk, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” demiştir. Üzerinde huzurla ve güvenle yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti; ülkemizin kurucusu, milli mücadelemizin lideri Atatürk’ün bizlere en büyük emanetidir. Bu emanete gözümüz gibi bakmak, korumak en büyük görevimizdir.

Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı’nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuuru ilk gün gibi devam ediyor. Milletimiz bağımsızlık mücadelesini bugün de iç ve dış her tür düşmana karşı aynı azimle sürdürüyor. Atatürk’ün aziz hatıraları, gösterdiği hedefler bizi birleştiren ortak mirasımızdır. Atatürk’e en büyük saygı göstergesinin çalışmak, kalkınmak ve ay yıldızlı bayrağımızı yükseltmek olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, yaşadığımız toprakları vatan haline getiren aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.”

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz