BİGA TRİBÜN BAŞKAN BORAZAN GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR |
Çanakkale; Yaşayan bir ruhtur”

Çanakkale; Yaşayan bir ruhtur”

Kaymakam Dolu, şehit aileleri ile gazilerle iftarda buluştu

Kaymakam Dolu, şehit aileleri ile gazilerle iftarda buluştu

Aziz Gündoğdu Emekli Oldu

Aziz Gündoğdu Emekli Oldu

CEYLAN GÜVEN TAZELEDİ

CEYLAN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN BORAZAN DUYURDU,O İŞLEM ARTIK BİGA’DA YAPILABİLECEK

BAŞKAN BORAZAN DUYURDU,O İŞLEM ARTIK BİGA’DA YAPILABİLECEK

reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
BAŞKAN BORAZAN GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan,gerçekleştirdiği ziyaretlerle gönüllere dokunmaya,hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan 2022 yılının son gününde Biga Huzurevine ve Biga Devlet Hastahanesine ziyaretler gerçekleştirdi.Bu ziyaretlerde hemşehrilerinin yeni yılını kutlarken sohbet edip,vakit geçirdi.

Bu ziyaretlerini “Zaman Birlikte Olunca Değerli” diyerek paylaşan Başkan Borazan,her fırsatta ziyaret ettiği Biga Huzurevinde büyükleriyle olan samimi sohbeti gözlerden kaçmadı.Buradaki ziyaretinin ardından Biga Devlet Hastahanesi’nde tedavisine devam edilen vatandaşları ziyaret eden Borazan,burada da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bu ziyaretleriyle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan şunları söyledi:

“Yılın son gününde Biga Huzurevinde değerli büyüklerimizle bir araya geldik.Keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.Dualarını aldık.Ardından Biga Devlet Hastahanesi’ne geçtik.Tedavisi süren hemşehrilerimizi ziyaret ettik.Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.Kıymetli Hemşehrilerim,Sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bıraktık.Bizim için her geçen yıl, sadece geçip gitmiş bir yıl değil, önümüzdeki yılı daha hayırlı, daha güzel, hakkın rızası ve milletin duası adına daha dolu yaşayabilmek için derslerle dolu bir tecrübedir.Yeni yılda, Peygamber Efendimizin ‘İki günü bir olan ziyandadır.’ Hadis-i Şerifini hayat düsturu haline getirdiğimiz ve bu anlayışla hareket ederek Biga’mıza ve milletimize hizmet etme çabamızın her geçen gün bir önceki güne göre artacağı, çalışma azminin ve adanmışlığın önünde hiçbir engelin duramayacağı gerçeğinin bilincinde olarak çalışacağımızın altını çizmek isterim. Tüm yol arkadaşlarım ile birlikte Biga için ne yapabiliriz en büyük derdimiz. Biga’yı seviyoruz, Biga için çalışmaktan ayrı heyecan;ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Aşkınan Çalışan Yorulmazmış, Biga’mız için Aşk ile çalışıyoruz.

2023 yılının aziz milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor; umutların çoğaldığı, barış, huzur ve dayanışmanın güç kazandığı bir yıl diliyor, Bigalı hemşehrilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını gönülden tebrik ediyorum”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

Chat on WhatsApp
reklam
reklam
reklam
reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz