reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BAŞKAN AHMET ŞAHİN PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 1 Kasım 2018 - 11:50:53
BAŞKAN AHMET ŞAHİN PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

reklam

reklam
BAŞKAN AHMET ŞAHİN PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin Biga Kapalı Pazar Yeri’nde Biga Sebze Meyve Gıda Pazarcıları Derneği ve Biga Tuhafiyeciler Derneği yönetimleriyle bir araya geldikten sonra pazarcı esnafını ziyaret ederek bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Esnafın istek ve taleplerini dinleyen Başkan Şahin, şu açıklamalarda bulundu.

Her fırsatta esnaflarımızla sivil toplum kuruluşlarımızla vatandaşlarımızla bir araya gelmeye çalışıyor ve onların taleplerini sorunlarını dinliyoruz. Bölgemizin ihtiyacı olan, yapılması gereken çalışmaları, atılması gereken adımları beraber istişare edip, ortak hareket ederek hükümetimiz nezdin de ilgili süreçlerini yürütüyoruz. Farkındayız ki güçlü Biga’nın yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için bu sürecin lokomotifi olan değerli esnaflarımızın yanında yer alıyor, Ak Parti hükümetimizin yürütmüş olduğum programlar ile onlara her zaman destek oluyoruz.

Yaşanabilir bir Biga için gecemizi gündüzümüze katarak yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her fırsatda da esnaflarımızı ziyaret ederek onların derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını soruyoruz. Makam odasında oturan sahada gezmeyen bir ilçe başkanı yerine, birebir halkla iç içe olup ziyaretler de bulunarak yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’ın da her fırsat da ifade ettiği gibi bizlerin milletimize iyilik yapmaktan, yatırım yapmaktan başka hiçbir hesabı olmadı. Bir derdimiz var bölgemizin ayağa kalkmasını istiyoruz hizmet etmek istiyor üretmek istiyoruz. Bu doğrultu da Güçlü Biga için Güçlü Türkiye için teşkilatlarımızla birlikte durmadan yorulmadan çalışıyoruz.”dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz