reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BAKAN KASAPOĞLU, BİGA GENÇLİK MERKEZİNİ AÇTI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 20 Kasım 2019 - 17:27:27
BAKAN KASAPOĞLU, BİGA GENÇLİK MERKEZİNİ AÇTI

reklam

reklam
BAKAN KASAPOĞLU, BİGA GENÇLİK MERKEZİNİ AÇTI

GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Biga Gençlik Merkezi’nin açılış törenini gerçekleştirdi. Bakan Kasapoğlu, ardından Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül töreninde iş insanlarına ödüllerini takdim etti.

Biga Gençlik Merkezi açılış töreni Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Halk Oyunları gösterisiyle devam etti. Açılış konuşmalarına geçildi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkalede de bir iddiamız var. Gençlerle beraber omuz omuza yürümek istiyoruz. Gençlik çalışmalarını sadece bir alanda değil bütün alanlarda olmasını istiyoruz. Yeni dönemde görüceksiniz 4 sene seçim yok. Yani iş zamanı polemik zamanı değil, kavga zamanı değil, kardeşlik zamanı, üretme zamanı, tabiri caizse hizmette yarışma zamanı. Belediye başkanımızla, Kaymakamımızla Biga’mızın tüm sorunlarını masaya yatırıcaz ve çözüm için ne varsa büyük mesai harcayacağız” dedi.

‘SPOR TESİSLERİNİ HEP BİRLİKTE KULLANALIM’

Türkiye’de sporun ve sporcunun önemine dikkat çeken Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Biga Gençlik Merkezi açılışında Biga ilçesine yüzme havuzu, basketbol sahaları, Gelibolu ilçesine yüzme havuzu ve Bozcaada ilçesine de spor salonu yapılacağının müjdesini verdi.

Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla spor yapan bir toplum olmak durumunda olduklarını ifade eden Bakan Kasapoğlu, “Yarınların şampiyonlarını yetiştirmek için sağlıklı zihnen ve beden sağlıklı bir toplum olmak için buna mecburuz. O yüzden sizlerden özellikle istirhamım gelin bu spor tesislerini hep birlikte kullanalım. Engellerle karşılarşırsanız, bir takım kısıtlamalara maruz kalırsanız lütfen bunları bize bildirin. Bizlerde bu engelleri kaldırmak için sizlerin yanınızdayız. Bunuda özellikle ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

BAKAN KASAPOĞLU, BİGA TSO EKONOMİYE DEĞER KATANLAR ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Konuşmaların ardından Bakan Kasapoğlu açılışı gerçekleştirilen Gençlik Merkezi bahçesinde ağaç dikimi yaptı. Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi. Kasapoğlu açılışın ardından Biga Atatürk Kültür Merkezinde Biga Ticaret Odası Ekonomiye Değer Katanlar Ödül törenine katıldı.  Ödül töreninde konuşan Bakan Kasapoğlu, “Tüketen değil üreten gençler olarak hazırlamak durumundayız. Ben bu vesileyle de siz değerli Ticaret ve Sanayi Odamızın mensuplarına, yöneticilerine gençlerimizn yarına hazırlanmasında gerek kariyerleriyle ilgili konudaki staj olanakları, sistem olanakları ve gerekse onlara tecrübelerinizi de paylaşarak, girişimci olmanın ne kadar önemli olduğunu, başarı hikayelerinizi ve bu yoldaki tecrübelerinizi onlara anlatarak, onlara yol arkadaşlığı yaparak, önemli bir ilham kaynağı olacağınıza inandığımı ifade etmek istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Bakan Muharrem Kasapoğlu ve protokol üyelerince, Ekonomiye Değer Katan iş insanlarına ödülleri takdim edildi.

AK PARTİLİ BİGA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Programın ardından Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Partili Biga Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, çeşitli hediyeler takdim ettiği Bakan Kasapoğlu’na Biga ve Biga Belediyesi hakkında bilgi verdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Biga Belediyesindeki temaslarının ardından Çanakkale’ye hareket etti. Bakan Kasapoğlu buradan havayoluyla İstanbul’a geçecek.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz