SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Ayhan Gider’den İskenderoğlu’na destek

AK Parti’den Çanakkale Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Jülide İskenderoğlu’na destek veren AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider; “Çanakkale Belediye Başkan Adayı olma sorumluluğunu omuzlarına alan Jülide İskenderoğlu’nu kutluyor, ideolojinin değil hizmetin konuşulduğu bir seçim süreci sonunda zafere ulaşacağımıza olan inanıcımı yineliyorum” dedi.

İskenderoğlu’nun adaylık açıklaması törenine katılarak destek veren Milletvekili Ayhan Gider; “Belediyecilik, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset sahnesine çıktığı ve halk için nasıl çalışılacağını tüm Türkiye’ye gösterdiği en önemli noktadır. İstanbul’un çözülemez denilen, artık bu problemlerle yaşamaya alışmalıyız denilen bir döneminde Erdoğan’ın başkanlığı ile İstanbul halkı, hızlı bir şekilde hak ettiği refaha kavuştu. AK Parti’nin temelleri buradadır. Halktır, hizmettir, vatandaşa dokunmak ve sorunlarını çözme gayretidir” açıklamalarında bulundu.

“KIYMETLİ KARDEŞİM İSKENDEROĞLU İLE HEMŞELERİMİZİN HUZURUNA ÇIKACAĞIZ”

Jülide İskenderoğlu’nun AK Parti için önemli bir isim olduğunun altını çizen Ayhan Gider; “Türkiye Yüzyılı mottosuyla, Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılında AK Parti belediyeciliğini Çanakkale’de de hayata geçirmek için Mart 2024’te eski milletvekilimiz, kıymetli kardeşim Jülide İskenderoğlu ile hemşerilerimizin huzuruna çıkacağız. Sayın İskenderoğlu, bugüne kadar gerek partimizin çeşitli kademelerinde yaptıklarıyla gerekse milletvekilliği döneminde ortaya koyduğunu icraatlarla, bu makama layık olduğunu birçok kez ispat etmiştir. Jülide Kardeşim, bugüne kadar yaptıklarıyla var olan, birden ortaya çıkmayan, insanların istediği bir adaydır. Çanakkale Belediye Başkanlığı’nı kazandıktan sonra da, bugüne kadar ihmal edilmiş tüm çalışmaları hakkıyla ve hakkaniyetle yerine getirecek kişidir” dedi.

“İSKENDEROĞLU BU MAKAMA LAYIK OLDUĞUNU BİRÇOK KEZ İSPATLAMIŞTIR”

Milletvekili Ayhan Gider açıklamasının devamında; “AK Parti, sokakların, halkın partisidir. Salonların, lobilerin partisi değiliz.  Seçim süreci boyunca, hizmetleri ve yapacaklarımızı konuşacağız. Tüm teşkilatlarımızla, bire bir görüşmelerle halka, projelerimizi anlatacağız. Çanakkale Halkı, hizmet alamamaktan muzdarip durumdadır. Denizin kenarında olmasına rağmen su baskınlarının olduğu, trafik sorunlarının yaşandığı şehrimizde, AK Parti Belediyeciliği ile birlikte kısa sürede sorunların nasıl çözüleceğini herkes görecek. Bu vesileyle; Çanakkale Belediye Başkan Adayı olma sorumluluğunu omuzlarına alan Jülide İskenderoğlu’nu kutluyor, ideolojinin değil hizmetin konuşulduğu bir seçim süreci sonunda zafere ulaşacağımıza olan inanıcımı yineliyorum” dedi.

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top