reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Avukat Yağan, Biga’da başkanlık yarışına katıldı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 16 Kasım 2018 - 20:18:23
Avukat Yağan, Biga’da başkanlık yarışına katıldı

reklam

reklam
Avukat Yağan, Biga’da başkanlık yarışına katıldı

Biga’nın tanınmış avukatlarından Halil Yağan, AK Parti’den Biga Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin’e aday adaylık müracaat belgesini teslim eden Halil Yağan, “Bugün benim için o kadar mutlu bir gün ki Biga’ma, devletime ve partime hizmet etme yolunda bir adım olan Biga Belediye Başkan Adaylığına önce Allah’ın izni sonra partimizin takdiri ile talibim. Devletime ve milletime adalet sisteminin bir parçası olarak hizmet ederken gönlüme düşen hizmet aşkı doğrultusunda AK Parti’den Biga belediyesi başkan adaylığına ve Biga halkının hizmetkarlığına talibim.” Dedi

“AK Parti belediyeciliği yeniden Biga ile buluşmalı” diyen Yağan, “Bize düşen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedef doğrultusunda çalışmaktır. Çıktığımız bu yolda güzel işler yapacağımıza inancım sonsuzdur. Bugün burada bulunan yol arkadaşlarım. Sizlere çok samimi olarak şunu söylemek istiyorum. Bu yolda tüm adaylar biriz beraberiz milletimize hizmetkar olmaya talibiz kimsenin bundan şüphesi olmasın önce Allah’ın izni sonra sizlerin takdiri ile Biga’mızı yeniden partimize kazandıracağız Allah yar ve yardımcımız olsun. ” diye konuştu.

Halil Yağan kimdir?

21.10.1983 Biga doğumluyum. 10 yıldan beri Biga’da avukatlık yapmaktayım. Hukuk sistemimize yeni giren arabulucu ve uzlaştırmacı sıfatına sahibim. Hukukun birçok alanında eğitimler aldım. Meslek örgütümüz olan Çanakkale Barosu Biga Temsilciliği görevini yürüttüm. Ayrıca Biga’mızın güzide sivil toplum örgütlerinden olan Biga Sanayici ve İşadamları Derneği’nde Denetleme Kurulu üyesiyim. Gönül verdiğim AK Parti’de hukuk işlerinden sorumlu Başkan yardımcılığını da yürüttüm.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz