reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJE OKULU AÇILIŞI YAPILDI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJE OKULU AÇILIŞI YAPILDI

reklam

reklam
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJE OKULU AÇILIŞI YAPILDI

Biga Devlet Hastanesinin yanında yeni inşa edilen Biga Anadolu İmam-Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu muhteşem bir törenle Açılış yapıldı.

Açılışa Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale ve Ak Parti Grup Başkanı Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Belediye Başakanı İsmail Işık,  Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, MHP İlçe Başkanı Ahmet Tekin ve Okul Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan yeni açılışını yapacağız okul 4,katlı olup 16,derslik ve 400 Öğrencinin hizmet alacağı bir okul dedi,

Kaymakam Mustafa Can Biga Anadolu İmam-hatip Lisesi ve Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’da yeni açılışını yapacağımız okul hayırlı olmasını diledi.

Ak parti Grup Başkan vekili ve Çanakkale Millet Vekili Bülent Turan bu gün Biga da özel bir gündür diyerek bu gün Biga’nın kurtuluşunun 96, yıl olduğunu dile getirerek Bigalıların kurtuluş günlerini kutluyorum dedi. Biga Eğitimi, Sanayisi, Hayvancılığı ve Tarımı ile özel bir ilçe’dir. Biga Şehitliğine bir düzenleme yapacağız, Biga’da şu anda 5, Yeni okulun inşaatı devam ediyor, bu da Biga’ya ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Balıklıçeşme köyüne kapsamlı bir Sağlık Merkezinin ihalesini yaptık bizler bir iş yapaçagız dedik’mi o iş zamanında biter diyerek yeni okul hayırlı olmamasını diliyorum dedi.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı Kahraman yaptığı konuşma’da Biga’mızın kurtuluşunu kutluyorum diyerek şunları söyledi. Bu okul kısa bir zaman içinde tamamlandı bu okulda 400 öğrencimiz öğrenim görecek bu Biga Anadolu İmam-Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Ve daha  sonra konuşmaların ardından Biga Anadolu İmam hatip Lisesi fen ve sosyal bilimler proje okulu açılış kurdelesi kesildi.

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz