SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

AK PARTİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN BİGA TSO’YA ZİYARET.

Adalet ve Kalkınma Partisi Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Nihat Borazan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili adayları Ayhan Gider ve Nazım Hikmet Keskiner, il genel meclisi üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 18.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ak Parti heyetini Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ile meclis ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Başkan Doğan tarafından, Ak Parti heyetine öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Odanın yürütmüş olduğu faaliyet ve projelerden bahseden Doğan 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ettiklerini ifade etti.

14 Mayıs seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti’nin, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiklerini belirten Ak Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Gider; “Biga’nın Çanakkale ve hatta tüm Türkiye’de bilinen potansiyeli ile gurur duyuyoruz. Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın yatırımlar ve ekonomik alanda beklentilerini öğrenmek için buradayız. Biga’nın hangi alanda sorunları ve talepleri mevcuttur. Buna göre çalışmalarınızdan faydalanmak istiyoruz.” dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top