SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Ak Parti İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan SEPİCİ,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Kadınların sevgi, fedakarlık, emek ve mücadeleleriyle hayatın her alanında insanlığa yön verdiğini, hepimizin ilk öğretmeni olduğunu belirten Sepici, Kadın, aile ve toplumun temel direğidir. Bu nedenle hayatın her alanında etkinliklerinin artması ülkemizin aydınlık geleceği için de büyük önem arz etmektedir. Kadınlarımızın sadece eğitim ve sağlıkta en ileri düzeyde imkanlardan yararlanmalarını sağlamak dışında, iş hayatı ve siyasette de temsil haklarını korumak ve geliştirmesine büyük önem veriyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde en çok kadın milletvekili olan AK Parti, teşkilatlarının bütün kademelerinde de yine kadın temsiliyetini öncelemiştir. Eğitimden iş hayatına kadar kadınlarımızın daha fazla söz sahibi olması için çalışmıştır. Elbette kadınlarımızın bütün sorunlarının çözümü toplumda bir anlayış birliği gerektirir. Bunun için her türlü ayrımcılığa, hak gasbına ve şiddete karşı mücadelede kadınlarımıza destek veriyor, küçük yaşlardan itibaren kız-erkek bütün çocuklara ve gençlere bu şuuru kazandırmaya çalışıyoruz.

Kadınlarımız milli mücadele döneminde ve en son 15 Temmuz Darbe Girişiminde sergilediği özverili, fedakar ve vatansever davranışıyla kahramanlığın en güzel örneğini ortaya koymuştur. 8 Mart fedakarlığı, kahramanlığı temsil eden, sonsuz sevgi ve merhametin temsili kadınlarımızın gurur günüdür.

Unutulmamalıdır ki toplumu geleceğe taşıyan kadınlardır. Yürekleri sevgi dolu başta şehit ve gazi anneleri ve eşleri olmak üzere ülkemizdeki bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı günler dilerim. diyerek mesajını sonlandırdı.

SON EKLENENLER
Scroll to Top