reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin’in Basın Açıklaması |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 5 Eylül 2018 - 10:37:28
Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin’in Basın Açıklaması

reklam

reklam
Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin’in Basın Açıklaması

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Belediye Meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Şahin açıklamasına: ” Biga Belediye meclis toplantısında Belediyenin Biga için hazırladığı revizyon ilave imar planı görüşüldü ve meclisten geçti. Yarın itibariyle bu plan vatandaşların görmesi için belediyede bulunan panoya asılacak. Vatandaşlarımız gerekli değerlendirmeleri veya itiraz edecekse tapularını alarak Belediyeye gitsinler. Sorsunlar parselim ne oldu, yol mu geçiyor, yeşil alan mı oldu, okul alanı mı oldu, kaç kat oldu bunları sorsunlar, gerekli itirazları yapsınlar. Bizler vatandaşlarımızı bilgilendirmek ile mükellefiz. Biz bu planla alakalı Belediye Meclis üyelerimiz ile en son yapılan toplantıda çekimser oy kullandık. Revizyon imar planı en son 2008 yılında AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Özkan döneminde yapılmıştı. Ondan sonrada yapılmadı.

Biga´nın 20 yılı ile alakalı bugüne kadar hiç bir paylaşım yapılmadı. Biga´mızın ne gibi sorunları var, Ak Partili Belediye Meclis üyelerinden hiç bir şekilde fikir alınmadı. Belediye Başkanı İsmail Işık seçimlere 6 ay kala yangından mal kaçırır gibi önümüze kocaman bir revizyon imar planı koydu. Otopark sorunun çözümü var mı, ulaşım sorunun çözümü var mı, Biga´nın nereye gideceğini sivil toplum kuruluşları ile hiç tartıştılar mı. 3 buçuk yılda kapalı kapılar ardında yaptıkları bu planı bir saatte inceleyin de ne olduğunu söyleyin demek abesle iştigal.

İsmail Işık, Biga´nın her köşesine kendi resmini koydu. Koysun imar planını insanlar görsün.Neler yaptığını göstersin insanlara. İsmail Işık´ın yaptığı faaliyetler, yakın çevresine minibüs satmak, taksi plakası satmak ve belediye iş merkezinde dükkan satmak. Seçim var bundan sonra halkımız değerlendirsin”.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz