SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

AK Parti Ahmet Şahin’den muhtarlara ziyaret

AK Parti Biga İlçe Başkan’ı Ahmet Şahin ilçe yönetim kurulu üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri katılımıyla gerçekleşen ziyaretler kapsamında Muhtarlarla yönelik istişarelerde bulundular.

AK Parti Biga İlçe Başkan Ahmet Şahin yaptığı açıklama’da köylerde görev yapan muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarların önemli bir hizmeti yerine getirdiğini vurgulayan”  Şahin, “Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı yürüttüğümüz muhtarlarımızla aramızda bir gönül bağı var. Bu bağ AK Parti iktidarı döneminde daha da pekişti. Cumhurbaşkanımız muhtarlarımız için yapılan çalışmalarla bizzat ilgilenerek bu görevi ne kadar önemsediğini bizlere gösterdi. Bizler de ilçemizde görev yapan muhtarlarımızla aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Emeklerinden ötürü tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Ferah ise yaptığı konuşma’da bugün siyasi partilerin Muhtarlar Derneğini  ziyaret eden tüm siyasi partilere  Muhtarlar adına  çok teşekkür ediyoruz”dedi.

????????????????????????????????????

 

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top