reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Açık Hava Sineması’nda bu hafta: Düğüm Zamanı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 27 Ağustos 2018 - 07:23:00
Açık Hava Sineması’nda bu hafta: Düğüm Zamanı

reklam

reklam
Açık Hava Sineması’nda bu hafta: Düğüm Zamanı

Biga Belediyesi yaz aylarında Bigalıları açık hava sinemasında buluşturmaya devam ediyor. Açık Hava Sinema günlerinin 3’üncü filmi Düğüm Salonu da Bigalıların yoğun ilgisine sahne oldu. Şehir Parkı Amfi Tiyatro’da gerçekleşen gösterimde Biga Belediyesi’nden ikramlarda yapıldı.

Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla dikkat çeken Biga Belediyesi’nin Açık Hava Sinema etkinliği özellikle ailelere uygun içeriği ile aile içi birliğe de katkı sağlıyor.

FİLM HAKKINDA
Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır!…

Entelköy Efeköy’e Karşı, Kutsal Damacana, Git Başımdan, Cok Film Hareketler Bunlar gibi yapımlardan tanıdığımız Şahin Irmak’ın ilk kez senarist koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliğini Deliha, Eyvah Eyvah, Berlin Kaplanı gibi filmlere de imza atan Hakan Algül üstleniyor. Filmin başrollerinde Irmak’ın yanı sıra Ölümlü Dünya, Martı, Cici Babam gibi yapımlarda gördüğümüz İrem Sak, 1 Erkek 1 Kadın ile adını duyuran Emre Karayel ve Küçük Sırlar, Yalan Dünya gibi dizilerden hatırladığımız Gonca Vuslateri bulunuyor. Salih Kalyon, Onur Buldu, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu, Duygu Yetiş, Hakan Alkın gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin müzikleri Rauf, Ah Yalan Dünya, Elveda Rumeli gibi yapımların da müziklerine imza atan Ayşe Önder’e ait.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz