reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Ocak 2020 - 10:15:04

reklam

reklam

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Yeniledi.

TSE Bursa Sistem ve Belgelendirme Müdürlüğü’nden Baş Tetkikçi Mehmet Uğur Özdeniz tarafından 22-23 Ocak 2020 tarihlerinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belge yenileme tetkiki gerçekleştirildi.

Belge yenileme tetkikinde, Biga TSO’da verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, verimli ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapıldığı görüldü ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi’nin devamlılığına karar verildi.

“Oda olarak TSE’den çok şey öğrendik”

Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu; TSE’nin tetkik etmenin yanında, öğreten ve rehberlik eden yaklaşımı sayesinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak çok yararlı bilgiler edindiklerini dile getirdi.

“Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Daima Üyelerimizin Yanındayız”

İki gün boyunca titizlikle süren belge yenileme tetkikinin başarı ile tamamlandığını belirten Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan; “Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme bizleri son derece mutlu etmiştir. Biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Üyemiz olan şirketlerin; verimli, kaliteli, gelişen dünya ile rekabet edebilen, sürdürülebilir çevre bilinciyle hareket eden kuruluşlar olmaları için; bilimsel dayanağı olan her türlü destek, eğitim ve çalışmayı sağlayan; aynı zamanda Biga’nın yaşam kalitesini yükselterek, çağdaş ve özgün bir yapıya ulaşmasında öncülük eden ve yön veren kurum misyonumuz ile çıktığımız kalite yolculuğunda, Biga TSO olarak hizmet anlayışımızı daha da ileriye taşıyarak üye memnuniyetimizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

TSE belge yenileme tetkikine Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Gülşen Gezer, Biga Ticaret Sicili Müdürü Fatih Başaran, Muhasebe Memuru Adnan Demir ve Ticaret Sicili Memuru Barış Doğan katıldı.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz