SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun…

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan: “Ulusal egemenlik ve bağımsızlık milletimiz için en büyük servettir. ”

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Egemenlik ve bağımsızlığın milletimiz için en büyük servet olduğunu ifade eden Doğan, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını, tarihimizin en kutlu günlerinden biri olan 23 Nisan’ı bir kez daha coşku ve sevinçle kutluyoruz” dedi.   Biga TSO Başkanı Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:   “Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bu güzel bayram, kardeşliğin ve bağımsızlığın bayramıdır. Uluslararası nitelik kazanarak bütün dünya çocukları ile birlikte kardeşçe kutlanan bu güzel gün, savaşsız bir gelecek için atılan en güzel tohumdur.

Her ne kadar bu yıl da geçtiğimiz yıl gibi, salgın nedeniyle meydanlarımız boş kalacak olsa da yüreklerimiz heyecan ve gururla doludur.   Bu duygu ve düşüncelerle, Yönetim Kurulumuz ve temsilcisi olduğum üyelerimiz adına, milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yıl dönümünü coşkuyla kutluyorum.”

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top