SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Pandemi süreci nedeniyle bir yıldır toplanamayan Biga Dernekler Platformuna bağlı dernek Başkanları Biga Engelliler derneğinde toplanarak ortak açıklama yaptı.

İrfan Çınar yaptığı açıklama’da  “Kuruluşunu yaptığımız 4.5.2017 tarihinden bu yana Biga Dernekler Platformu olarak Dernekler arasında koordinasyonu sağlayarak bütünün oluşmasına katkı yapmak, birlikte hareket edebilme kaabiliyeti yükseltmek, Biga mı za katma değeri ve devamlılığı olacak çalışmalar yapmak ile yola çıktığımız ancak pandemi dönemi süresince ara verdiğimiz projelerimizin son durumlarını istişare ettik. Dernekler Platformu olarak büyük emekler harcadığımız, değer kazandırdığımız Biga nın kültürel, yöresel ürünler, tarih ve diğer değerlerden oluşan destinasyonu ön plana çıkaran EKO TURİZM HATTI projemizin Biga kamuoyunda gündeme yerleşmesi, bir çok stk gruplarının gündemine alınıp çalışmalar yapılmasına vesile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu projelerimizin gerçekleştirmemizde katkı sağlayan Derneklerimize ve Platformu muza sahip çıkan kurum ve Kuruluşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.” diye bildirlerini sundular.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top