SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, belediye meclis üyeleri ve CHP Biga İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet 21 Şubat 2020 Cuma günü saat 14.30’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Özgür Ceylan ve beraberindeki heyeti Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ve yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri karşıladı.

Biga TSO Başkanı Doğan, Özgür Ceylan ve beraberindeki heyete öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti ve göreve yeni gelen CHP İlçe Başkanı Osman Öztürk ve çalışma arkadaşlarına başarılar diledi. Doğan, ziyaret esnasında yaptığı konuşmasında Oda olarak birçok etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını, adeta Biga’nın yerel dinamiklerinin hareket merkezi haline geldiklerini dile getirdi.

Doğan ayrıca Biga’nın sürekli gelişmeye devam ettiğini, Oda olarak diğer tüm kurumlarla birlikte bu gelişmeye öncülük etmeye çalıştıklarını, bu kapsamda faaliyetler ve görüşmeler yaptıklarını söyledi.

CHP Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Öztürk, Biga TSO yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediklerini belirttiği açıklamasında Biga için ilçe teşkilatı olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Ziyarete eşlik eden CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan da Çanakkale’nin diğer tüm milletvekilleri ile birlikte yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top